ПЛАН МАРШАЛА

Проект "ПЛАН МАРШАЛА" включає в себе однойменну радіопрограму, що існує вже понад 10 років, та низку заходів, що мають на меті об'єднання молодих українських рок-виконавців, популяризацію рок-музики, підвищення культурного рівня молоді та пропаганду здорового способу життя.
Перший етап реалізації проекту - програма "План Маршала", що виходить у прямий ефір на хвилях "Радіо РОКС-Україна" щоп'ятниці о 19:00. Ведучі - Юлія Цимбал та Сергій Качинський. До ефірної студії запрошуються вітчизняні рок-групи, які протягом години спілкуються з радіослухачами та представляють на їхній розсуд свої композиції як у запису так і в акустичному варіанті. Також до участі запрошуються усі бажаючі молоді музиканти, які відчувають у собі сили не тільки грати для своїх друзів, але й вийти на широке коло слухачів.
Другий етап - створення хіт-параду молодих виконавців та фан-клубу "План Маршала", організація масових концертів з метою популяризації музикантів-учасників проекту. "План Маршала" - це реальна можливість для досягти популярності. Ми запрошуємо усіх молодих рок-музикантів взяти участь у програмі. Для цього телефонуйте у будні з 9:00 до 18:00